Дисковий культиватор ДК-4 "СІЧ"

Дискові культиватори серії ДК “СІЧ” Промислової групи «Корсунь» – це новітнє дискове знаряддя, які використовуються для високопродуктивного первинного обробітку ґрунту та підготовки насіннєвого ложа при наднизьких витратах на паливо. Завдяки унікальному розташуванню робочих органів (дисків) на пружинних стійках та масивних спарених котках, дискові культиватори ДК “СІЧ” Промислової групи «Корсунь» можуть служити універсальною машиною в сучасному фермерстві та виконувати як основний так і передпосівний обробіток грунту. Така універсальність дозволяє скоротити експлуатаційні витрати кількість проходів по полю, скоротити витрати на гектар та забезпечити найкращий можливий старт урожаю.

Дисковий культиватор ДК-4 "СІЧ"

Промислова група «Корсунь» пропонує культиватори найвищої якості, які економлять Ваш час та пальне. Наші культиватори розроблені для всіх типів ґрунтів з акцентом на універсальність та економічність. Ми пропонуємо три лінійки продуктів та машин для будь-яких потреб господарства.

Дискові борони Промислової групи «Корсунь» – це борони, які використовуються для первинного обробітку ґрунту та підготовки насіннєвого ложа при низьких витратах на паливо. Завдяки унікальному розташуванню робочих органів (дисків) та масивному трубчастому котку, борони Промислової групи «Корсунь» можуть служити універсальною машиною в сучасному фермерстві та виконувати як передпосівний обробіток ґрунту так і глибоке дискування. Така універсальність дозволяє скоротити кількість проходів по полю, скоротити витрати на гектар та забезпечити найкращий можливий старт урожаю.

Моделі АГР-1,7 “Корогва”, АГР-2,4 “Бунчук”, АГР-3,4 “Булава” були розроблені для роботи з тракторами від 80 до 300 к.с. і найкраще підходять для всіх типів господарств. Стійки обладнані пасивною системою захисту зі зрізними болтами, а задні котки просто регулюються за допомогою пальцевого механізму.

Котки ріжучі Промислової групи «Корсунь» – це ефективний засіб обробітку пожнивних і рослинних залишків різного виду на високій швидкості та використовуючи мінімальні енергетичні затрати. Котки ріжучі Промислової групи «Корсунь»  можна використовувати для обробки полів, де вирощуються овочеві, зернові та технічні культури.